Informace

Závod do Klecanského vrchu se koná již tradičně ve stejný den jako Slavnosti pravého a levého břehu. Pořadatelem je, jako každý rok, Skautské středisko HAVRAN Klecany.

Trasa závodu je tradiční – začíná se v Klecánkách na začátku ulici „Do Klecánek“ a touto ulicí se pokračuje až ke Klecanskému obecnímu úřadu. Trasa je dlouhá přibližně 1100 metrů. Nejmladší kategorie má pak trasu uzpůsobenou pouze od „první zatáčky“ k cíli.

Časový harmonogram

09:30                           Sraz závodníků
10:00                           Předpokládaný začátek závodu
přibližně 12:00        Vyhlášení vítězů, konec závodu (čas je závislý na počtu účastníků a dalších nepředvídatelných okolnostech)

Sraz závodníků

Je v 9:30 u bývalého obecního úřadu v Klecanech – na náměstí. Účastníci, kteří budou „předregistrováni“ pomocí tohoto formuláře na našich stránkách budou odbaveni přednostně a během několika vteřin.

V případě dotazů či připomínek nás kontaktujte na emailu klecany@skaut.cz